Vítejte v bio krámku

 

Obchodu specializovaném na bio potraviny, na regionální potraviny z poctivé produkce lokálních výrobců, na potravinové speciality a na přírodní kosmetiku a eko-drogerii.

Proč nakupovat v bio krámku?

Bez chemie

U nás koupíte převážně produkty ekologického zemědělství, vyrobené ze surovin, které nebyly zasaženy syntetickými chemikáliemi.

Většina výrobků je vyrobena z prvotních surovin bez zbytečných přídavných látek jako jsou konzervanty, chemická barviva, zvýrazňovače chuti a vylepšovače vzhledu.

Respekt k přírodě

Ekologické zemědělství pracuje s obnovitelnými zdroji a respektuje životní prostředí. Bio produkty jsou produkty s přidanou environmentální hodnotou. Nenabízíme produkty vyrobené z GMO.

Zdravě pro nás všechny

V bio potravinách, přírodní kosmetice a ekologických prostředcích je prokazatelně méně nežádoucích, nebo sporných látek. Používáním bio produktů do těla nedostáváme některé zbytečné látky toxického charakteru.

Bezlepkové potraviny - velká část nabídky jsou bezlepkové produkty vhodné pro bezlepkovou dietu. Jsou přehledně označeny známým piktogramem.

Makrobiotika - z nabídky bio krámku si vyberou i příznivci makrobiotiky, zdravého životního stylu pocházejícího z Japonska.

Etický rozměr

Všechno zboží, které najdete v našem obchodě je bez obsahu živočišných složek a je tak vhodné i pro vegany a vegetariány, neboť neobsahuje žádné živočišné produkty.

Jednoduché nakupování

Všechno zboží dostanete až domů, nebo na partnerskou pobočku Uloženky - dle vaší volby. Můžete objednávat i zboží, které není skladem - naskladňujeme každý týden.

Posíláme i chlazené zboží.

Poštovné u objednávek od 2000 je zdarma.

 

NDU2Y